TEKLİF İSTE

ARAÇ SİGORTASI

Karayolunda seyreden tüm motorlu araçlar için yaptırılmasıo zorunlu olan bir sigortadır. Bu sigorta ile, sigortalı araçların üçüncü şahıslara vereceği maddi ve bedeni zararlar karşılanır.

Teklif Al

YANGIN SİGORTASI

Konut Yangın Sigortası ile, sigortalının evi ve ev içindeki eşyaları; yangın, su baskını, hırsızlık vb. sebeplerle ortaya çıkabilecek tüm maddi zararlara karşı sigorta bedeli çerçevesinde güvence altına alınır.

Teklif Al

KONUT SİGORTASI

Ev Sigortası ile konutunuzu ve isteğe bağlı olarak içinde yer alan eşyalarınızı yangından hırsızlığa ve su baskınına kadar birçok riske karşı güvence altına almak mümkün.

Teklif Al

F.KAZA SİGORTASI

Sigortalı kişinin, poliçenin teminatı içinde yer alan bir kaza sonucu ölmesi veya çalışamayacak hale gelmesi durumunda; ailesini veya bizzat kendisini, önceden belirlenen bir tazminat tutarı ile güvence altına alınır.

Teklif Al

DASK

Belediye sınırları içinde, mesken olarak inşa edilmiş binaların içinde yer alan konutlar ile bu tür binaların içinde işyeri olarak kullanılan bölümmler için, deprem sigortası yaptırmak yasa gereği zorunludur.

Teklif Al

İŞYERİ SİGORTASI

İşyeri Yangın Sigortası ile, sigortalının işyeri ve içindeki cihaz ve eşyaları; yangın, su baskını, hırsızlık vb. sebeplerle ortaya çıkabilecek tüm maddi zararlara karşı sigorta bedeli çerçevesinde güvence altına

Teklif Al

SEYEHAT SİGORTASI

Ferdi Kaza sigortası genel şartları dahilinde sigortalıyı seyahati esnasında da poliçede belirtilen limitler dahilinde koruma altına almaktadır.

Teklif Al

YENİ EUROCARGO, ŞEHRİN SEVDİĞİ KAMYON

​Yeni Eurocargo, Şehrin Sevdiği Kamyon, 

“2016 Uluslararası Yılın Kamyonu” .

Yeni Eurocargo, Avrupa çapında ticarî araç konusunda uzman 25 gazetecinin bulunduğu jüri tarafından “2016 Uluslararası Yılın Kamyonu” seçildi. Iveco’nun son dört yılda 4 kez kazandığı prestijli ödül, Iveco’nun teknolojiye, düşük sahiplik maliyetine ve sürdürülebilir ulaşıma bağlılığının kanıtı. ​

Şehirler Yeni Eurocargo kamyonu seviyorlar, o da şehirleri.

Daha çekici ve çok yönlü, verimli ve eko-sürdürülebilir; yeni Iveco kamyonu insana ve içinde bulunduğu çevreye saygı duyuyor, büyük kentlerin kalabalık sokaklarında rahatça yol alıyor.

Yeni Eurocargo kamyon biraz farklı görünse de temel özellikleri yerinde. İşlevselliği ve güvenlik özellikleri geliştirilen aracın tasarımı yeni bir tarzda olsa da, hâlihazırda Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Latin Amerika’da yarım milyon kamyon sürücüsünün tercih ettiği aynı manevra kabiliyetine, sağlamlığa ve güvenilirliğe sahip.

 

 

 

 

 

 

 

 • ● Dövüz Kurları

  USD Alış : 6.8466

  USD Satış : 6.8741

  EUR Alış : 6.3751

  EUR Satış : 6.4656

 • ● Kasko Değerleri

 • ● Motorlu Taşıtlar Vergisi

 • ● Araç Sorgulama

 • Copright 2011 Büyüksoylu Otomotiv, İveco bayisi, iveco servisi ve ikinci el araba alım satımı Tüm Hakları Saklıdır.

  Tasarım ve Yazılım Fortis Reklam